wtorek, 12 kwietnia 2011

Przydasiowe pudełeczko!

Wiosenne porządki nie ominęły także moich materiałów do rękodzieła, głównie biżuteryjnych. Po przeglądnięciu wszystkiego okazało się, że mam sporo rzeczy, które niekoniecznie sama wykorzystam. I tak zrodził się pomysł "Przydasiowego pudełeczka". Podpiełam na moim blogu drugą stronkę, pod tym właśnie tytułem, gdzie będę zamieszczać zdjęcia tych przydasi, które chętnie oddam w jakies zdolne ręce. Pewnie będzie tam więcej przydasi biżuteyjnych, z racji tego, że głównie biżuterią się zajmuję, ale nie wyłacznie! Mam też np. różne skrawki materiałów po mojej przygodzie szyciowej. Podkreslam też słowo oddam, bo nie oczekuję w zamian żadnych pieniążków. Może się czasem na coś wymienimy, ale to nie jest warunek konieczny. Przesyłki będę poprostu wysyłać na koszt odbiorcy i tyle. Będzie mi tez miło, jeśli na swoim blogu zamieścicie informacje o "Przydasiowym puełeczku", coby się wiecej osób dowiedziało.

Zapraszam więc do "Przydasiowego pudełeczka".  Kilka rzeczy już tam włożyłam, a wkrótce będą nowe.


Dziewczyny,  jestem mocno zaskoczona tak szybkim odzewem na mojego pudełeczkowego posta! Super!
I dzięki za słuszną uwagę april79, przydałby się banerek!
Oto banerek roboczy, bo nie mam dzisiaj czasu. Kolczykarnia ruszyła! Mam zamówienie na kolczyki, większą ilość, na koniec tygodnia. Więc robię!

5 komentarzy:

 1. świetny pomysł ja to bym od zaraz była chętna na te skrawki materiałów, wszystkie:) podpowiedz jak mogę je dostać:) zerknij do mnie może coś Ci się spodoba lub podaj cenę:)
  http://mojeroboty.blogspot.com/
  a co do info na blogu to chętnie zamieszczę tylko powiedz czy zrobisz jakiś banerek lub fotkę żeby była ta informacja na stałe, czy tylko info w poście?

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny pomysł. Czekam na baner i idę oglądać.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny pomysł:) Pozdrawiam!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. pomysł rewelacyjny!zamieszczam baner u mnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Tez by mi sie przydały! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń